V torek, 13. 2. 2018, smo je bilo v Športni dvorani Marof četrtfinale državnega tekmovanja v rokometu za starejše dečke. Poleg ekipe naše šole sta sodelovali še OŠ Ig in OŠ Ivana Cankarja, Trbovlje.

Naše moštvo je na prvi tekmi proti Trbovljam zmagalo, drugo proti OŠ Ig pa je tesno izgubilo z rezultatom 22:21.

Go. Silvo Kopač, mentorja rokometašev, je povedal: »Vsi člani naše ekipe so igrali v skladu s pričakovanji – zelo borbeno in  požrtvovalno, a tokrat to ni bilo dovolj za uvrstitev v nadaljnji krog tekmovanja.  Že neodločen rezultat na drugi tekmi bi nas popeljal naprej. Imeli smo kar nekaj težav s poškodbami, saj smo večji del odločilne tekme odigrali brez desnega zunanjega igralca Sebastjana Vidmarja. Sojenje je bilo korektno.«

Več slik si oglejte v foto-galeriji.

Novinarski krožek