V petek, 29.3.2018, so si učenci  1., 2. in 3. razreda v šolski telovadnici ogledali predstavo z naslovom Gozdne sra(č)karije na temo ekologije, čistega okolja ter ločevanja odpadkov. Učenci so v predstavi aktivno sodelovali, vključeni so bili tudi pri nastajanju scene, saj so  že nekaj tednov prej v šolo prinašali odpadne  materiale, iz katerih so naredili gozd.

Fotografije si lahko ogledate v galeriji.

Vtisi učencev:

Najbolj mi je bilo všeč, ko smo medvedu pomagali narediti medaljo za srako Špelo. (Nina, 3.r)

Všeč mi je bilo, ko je sraka govorila čudne besede, mi pa smo jo popravljali. (Tjaša, 2.r)

Najbolj zabavno mi je bilo, ko je medved rekel, da je rjava barva medvedasta. Smešen je bil tudi, ko je nagajal otrokom pri pospravljanju odpadkov. (Val, 3.r)

Najbolj mi je bilo všeč, ko so otroci razvrščali smeti in jim je sraka pomagala. (Eva, 3.r.)

Všeč mi je bila sraka Špela. Medved je bil zabaven, ker je govoril z globokim glasom. (Ana, 3.r)

Vesela sem bila, ker sem lahko razvrščala odpadke. Všeč mi je bilo, ko je medved Poldi sraki podaril zlato škatlico in verižico. (Laura, 2.r.)

Smešno je bilo, ko je medved Poldi rekel Špeli, da je jokica. (Leon, 1.r.)