Zvezdno potovanje

V torek, 17. 4. 2018, popoldne je bil v šolski telovadnici tradicionalni pomladni koncert vseh treh pevskih zborov, ki jih vodi ga. Jana Zorko, in Center banda, katerega mentor je g. Tomaž Zorko. Zbralo se je toliko poslušalcev, da je telovadnica pokala po šivih. Zaploskali so tako mladim pevcem kot tudi instrumentalistom, program pod naslovom Čarobno potovanje pa so odlično povezovali člani gledališkega krožka mentorice ge. Andreje Mervar.  Ozvočenje so opravili tehniki M. Pirnarja, ki so mnenja, da so zbori in Center band vsako leto vse boljši. Center band je letos že tako dober, da je spremljal gosta presenečenja – to sta bila dolenjska glasbenika Bort Ross in Lamai. Koncertu za starše in ostale goste sta v sredo sledila še dva koncerta za vse učence.

Koncert je bil vrhunec letošnjih nastopov šolskih zborov, ki so na pevskih revijah za izvedbo zahtevnega repertoarja že dobili odlične kritike strokovnjakov in se uvrstili na nadaljnja tekmovanja v naslednjem šolskem letu. Pot do čarobnih  zvezd je tlakovana s trudom in pozitivno energijo vseh sodelujočih.

Slike si oglejte v foto-galeriji.

Novinarski krožek

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)