Učenci 9. a in 9. b, ki so začeli osnovno šolanje jeseni leta 2010, so imeli na predvečer zadnjega šolskega dne valeto. V športni dvorani so se sprehodili skozi spomine, ki so v preteklih devetih letih pustili najgloblje sledi. Učence in njihove goste je nagovorila tudi ravnateljica Marta Pavlin. Podelila je nagradi OŠ Center za odličnost na učnem področju,  zlati priznanji OŠ Center in nagrade za devetletno sodelovanje v pevskem zboru. Od devetošolcev se je poslovila z besedami: »Ob zaključku osnovnošolskega izobraževanja se vam odpirajo nove poti. Izberite tisto, ki vas bo popeljala v smer, ki si jo najbolj želite. Spomini na Osnovno šolo Center in na osnovnošolske dni pa naj postanejo in ostanejo raznobarvni kamenčki v mozaiku vašega življenja.«

Po plesni točki in pesmi slovesa, ki jo je ob spremljavi svojega benda zapel celoten zbor 9. razreda, je sledilo druženje učencev, staršev in učiteljev v šolski telovadnici.

Več slik si oglejte v foto-galeriji.

 

(Skupno 557 obiskov, današnjih obiskov 1)