V okviru letošnjega Tedna otroka smo učiteljice podaljšanega bivanja v petek, 11. 10. 2019, v dopoldanskem času v športnem parku Loka organizirale športi dan za učence 2. in 4. razredov.

Glede na to, da letos obeležujemo 30 let od sprejetja Konvencije o otrokovih pravicah, je osrednja tema Tedna otroka bila Naše pravice, o katerih so se razredničarke z učenci pogovarjale na uvodni uri športnega dneva. Nato so sledile likovna (risanje s kredami), plesna (folklora), naravoslovna (sprehod ob reki Krki) in dve športni (štafetne igre in atletika) delavnici, na katerih so učenci lahko pokazali svojo ustvarjalnost in radovednost ter športni duh.

Vsi skupaj pa smo lep sončen dopoldan preživeli v sproščenem vzdušju in se z lepimi vtisi vrnili nazaj v šolo.

Slike si oglejte v fotogaleriji.