Spoštovani starši!
Obveščamo vas, da bo v letošnjem šolskem letu glede na epidemiološko stanje prvi šolski dan potekal po naslednjem protokolu:
– Strokovne delavke vas bomo sprejele ob 9.30 pred vhodom v šolo po razporedu, ki je razviden v spodnji tabeli.
– Sprejem bo zaradi priporočil NIJZ potekal ločeno po oddelkih.

oddelek  mesto prihoda in odhoda ter prevzema otroka
1.a Glavni vhod
1.b Vhod za prvošolce
1.c Vhod pred knjižnico (nasproti Zavarovalnice Sava)

Po uvodnem pozdravu se bodo učenci skupaj z drugo strokovno delavko in učiteljico podaljšanega bivanja odpravili v telovadnico na ogled predstave. Ker se bo predstava odvijala v skupnem prostoru z vsemi oddelki, morajo otroci, ki so dopolnili 6 let, nositi masko.
Starši boste imeli v tem času z razredničarko v razredu krajši sestanek, kjer vam bodo posredovane osnovne informacije za uspešen začetek šolskega leta.
Po sestanku boste starši zapustili šolo in na dogovorjenem mestu ob 11.30 prevzeli otroka.

Prvi roditeljski sestanek bo potekal ločeno po oddelkih:
1.a – torek, 7. 9. 2021, ob 16. uri
1.b – torek, 7. 9. 2021, ob 16. 30 uri
1.b – torek, 7. 9. 2021, ob 17. uri
V šolo lahko vstopajo le zdrave osebe, ki izpolnjujejo pogoje prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja (PCT). Odrasli morajo nositi zaščitno masko ter upoštevati medosebno razdaljo, prvošolci pa jo bodo potrebovali v skupnih prostorih.

Zapisala                                                                                                                   Ravnateljica
Zlatka Gazvoda                                                                                                        Marta Pavlin