Na Osnovni šoli Center smo stopili v praznični december.  Kot vsako leto smo tudi letos izvedli že tradicionalni tehniški dan z naslovom Podarim – razveselim. Učenci so pod mentorstvom strokovnih delavcev ustvarjali v 18 delavnicah na temo decembrskih praznikov.

Izdelke učencev razredne in predmetne stopnje bomo razstavili na novoletnem bazarju v torek, 13. 12. 2022, od 14.30 do 17.30 v telovadnici Osnovne šole Center. Vzdušje bo popestril pevski zbor OŠ Center, manjkal pa ne bo niti »sladki kotiček«.

Zbrane prostovoljne prispevke za šolski sklad bomo namenili našim učencem, katerih družine so se znašle v finančni stiski.

Ta dan bodo potekale tudi govorilne ure (in roditeljski sestanki) po ustaljenem urniku.

 

Veselimo se srečanja z vami!

Učenci in zaposleni Osnovne šole Center

Foto album novoletnega bazarja

Foto album novoletnih delavnic, TD 6. do 9. r

(Skupno 570 obiskov, današnjih obiskov 1)