Dragi učenci, spoštovani starši,

počitniški oddih se počasi zaključuje. Dobili se bomo v torek, 1.  septembra 2020.

V šolo lahko vstopajo le zdravi učenci. Učenci od 6. do 9. razreda morajo glede na priporočila NIJZ izven matičnih učilnic nositi masko.

Obvestilo staršem – okrožnica ministrstva.

Prvi šolski dan se bodo učenci po šoli gibali obuti. Dežurni učitelj bo opozarjal učence na vzdrževanje varnostne razdalje. 

Glede na epidemiološko stanje bo prihod v šolo na prvi šolski dan potekal po naslednjem protokolu, ki bo veljal tudi v primeru slabega vremena:

Navodila za učence od 2. do 6. razreda: 

  • Učenci posameznega oddelka se ob dogovorjeni uri zberejo na dogovorjenem mestu, kjer jih pričaka razrednik/razredničarka (tabela spodaj).
  • Skupaj z razredniki se odpravijo v matične učilnice.  
  • V šolo lahko pridejo največ 10 minut pred dogovorjeno uro.  

Navodila za učence od 7. do 9. razreda: 

  • Učenci lahko pridejo v šolo najprej ob 8.05.  
  • Pred šolo jih dežurni učitelji in razredniki usmerjajo v matične učilnice. 
Razred Ura prihoda Mesto zbora  Ura vstopa v šolo Vhod v šolo 
2. 8.30 1. vhod 8.40 1. vhod  
3. 8.30 glavni vhod 8.40 glavni vhod 
4. 8.30 spomenik Katje Rupena  8.40 garderoba 
5. 8.20 igrišče – pri tribunah 8.25 garderoba 
6. 8.20 zadnji del igrišča – pri skoku v daljino 8.30 garderoba 
7. 8.05-8.15 odidejo v učilnico 8.05-8.15 1. vhod  
8. 8.05-8.15 odidejo v učilnico 8.05-8.15 glavni vhod 
9. 8.05-8.15 odidejo v učilnico 8.05-8.15 garderoba 

Pouk bo prvi šolski dan trajal:

  • 4 šolske ure (do 12.05) za učence od 2. do 5. razreda,
  • 5 šolskih ur (do 12.55) za učence od 6. do 9. razreda.

Za prvi šolski dan poleg maske potrebujete pisalo, mapo in šolsko torbo.

Razpored oddelkov, razrednikov in matičnih učilnic:

 Razrednik Št. učilnice
1. A Jana Zorko 4
1. B Damjana Povše 1
1. C Petra Vide Verbič 5
2. A Andreja Mervar 2
2. B Lea Košak 3
3. A Urška Štupar 6
3. B Urška Vuk 9
4. A Tea Zagorc 10
4. B Manca Pezelj Berger 8
4. C Mateja Jaklitsch 7
5. A Marjanca Šetina 30
5. B Anka Zupančič 20
5. C Matevž Jurše 31
6. A Bernardka Barbo 17
6. B Jernej Lapanje 41
6. C Katja Bahorič 39
7. A Maja Sečnjak 26
7. B Andreja Marolt 47
7. C Helena Kisilak (Forte) 48
8. A Anuška More 14
8. B Anja Gašperšič 34
8. C Alja Pincolič 15
9. A Karmen Novak 35
9. B Anton Andrejčič 21
9. C Silvo Kopač 32

O razporedu učencev 4. in 5. razreda v oddelke boste obveščeni po e-Asistentu v petek, 28. 8. 2020.

Učenci prvošolci bodo vabilo v šolo prejeli po redni pošti.

Prvi šolski dan bomo nudili malico in kosilo, prav tako bomo organizirali podaljšano bivanje do 17.05 in jutranje dežurstvo od 6.30.

Prijave za kosilo (dogovorite se doma) in podaljšano bivanje za prvi šolski dan bodo sprejemali razredniki do 9. ure.

Podrobnejša navodila za uspešen začetek novega šolskega leta bodo razredniki ob koncu tega tedna poslali po e-Asistentu.

Prevozi učencev 1. 9. 2020:

Učenci morajo na avtobusu obvezno nositi zaščitno masko.

Odhodi avtobusov:

  • ob 7.45 z Malega Slatnika in Velikega Slatnika
  • ob 7.45 s postajališča Brezje-Žabjek
  • ob 12.35 s postajališča pri Motoroilu – za učence od 2. do 6. razreda
  • ob 13.00 s postajališča pri Motoroilu – za učence od 7. do 9. razreda
  • ob 13.10 s postajališča pri Šmihelskem mostu.

Vozni red za šolsko leto 2020/21 bo objavljen v publikaciji.

Želimo vam lep preostanek počitnic! 

(Skupno 952 obiskov, današnjih obiskov 1)