Uspeh ekipe Malih sivih celic je zaslužen, da smo v četrtek, 10. junija, preživeli čudovit dan. Ena izmed nagrad, ki so jo priborili Tija Žura, Lenart Bernik in Matic Kotnik, člani uspešne ekipe, je bila tudi plezanje v pustolovskem parku Geoss na Vačah.

Tja smo se v deževnem jutru z avtobusom odpeljali tekmovalci, navijači in učenci, ki so se na šolskem tekmovanju skušali uvrstiti v ekipo. Skrbelo nas je, kako bomo plezali v dežju, a pogumne spremlja sreča. Na Vačah nas je pričakalo sonce in uživancija se je lahko začela. Pred nami so bile 4 ure, ki smo jih lahko izkoristili za preizkušanje fizičnih in psihičnih moči, saj premagovanje ovir med krošnjami dreves ni kar tako. Ob koncu smo nekoliko utrujeni, a zadovoljni ugotovili, da smo vsak po svojih močeh dosegli svoj cilj in premagali ovire.

Slike si oglejte v fotogaleriji.

Vsem je bil dan zelo všeč, tule pa je še nekaj vtisov:

  • Najbolj sem užival, kos sem plezal po rdeči progi, saj je imela 100 metrov dolg zipline. Nik Bartolj, 8. r.
  • Zahvaliti se moramo našim finalistom, ki so nam priborili nagrado. Dan je bil zabaven in zanimiv, najbolj pa je bilo, da se ni nihče poškodoval. Luka Pauljecovič. 8. r
  • Čeprav je bila cesta do Vač zelo ovinkasta, se je splačalo potrpeti. Na progah smo se zabavali in preizkušali svoje zmogljivosti. Zelo sem hvaležna ekipi Malih sivih celic, ki nam je ta izlet omogočila. Amber Ivana Erenda, 7. r
  • Vesela sem, ker sem premagala strah in šla na progo na višini 15 metrov. Sofija Brkič Strman, 8. r
  • V pustolovskem parku je bilo zabavno. Nekatere proge so bile lahke, druge pa težke. Vredno je bilo vsake bolečine v mišicah. Tine Zoran, 7. r
  • Bilo je zanimivo, saj smo bili zelo visoko. Okoli nas je bila lepa narava in videle so se gore. Ožbej Sinur, 7. r
  • Ker se bojim višine, sem preplezala le nekatere nižje proge. Bilo je izredno zabavno in sproščujoče, ker smo se umaknili iz šole in malo popotovali. Anja Prosinečki, 7. r
  • Še nikoli se v adrenalinskem parku nisem tako zabaval. Imeli smo celo več kot 100 metrov dolg zipline. Matic Kotnik, 7.r
(Skupno 258 obiskov, današnjih obiskov 1)