Podrobnosti dogodka

• Datum:

Oglarjenje

Zbor bo ob 7.35 pred šolo. S postaje izpred Motoroila se bodo ob 7.50 odpeljali proti Gorjancem. Prihod nazaj na postajo pred Motoroilom je predviden do 13.00. Ogledali si boste tradicionalno kuhanje oglja v kopi pri Domu na Miklavžu na Gorjancih, svoje delo pa bosta predstavila tudi logar in obmejni policist ali kovač. Delo bo na terenu potekalo v več skupinah, sprehodili pa se boste tudi po gozdni učni poti Miklavž.

Potrebščine: pisalo, trša mapa za podlago in barvice, na terenu pa bodo dobili delovne liste. Poskrbite za vremenu primerno obutev in oblačila.

Cena prevoza je 3,50€, vodstvo in ogled kope pa 3,50€ na učenca. Skupno vsoto 7,00€ boste poravnali po položnici.

Šolski prevozi in kosila bodo na voljo kot običajno. Kosilo lahko odjavite kot običajno pred odhodom iz šole. Izstop pred končno postajo je mogoč samo s pisnim dovoljenjem staršev.