Podrobnosti dogodka

• Datum:

Poklici in obrti v okolju, biotehnologija

Naslov tehničnega dne: Poklici in obrti v okolju, biotehnologija
Kraj izvedbe: Biotehniška gimnazija in kmetijska šola, Sevno

V sredo, 18. 12. 2019, bodo imeli učenci 8. razreda tehniški dan in obiskali Srednjo kmetijsko šolo in biotehniško gimnazijo. Spoznali se bodo z njihovimi izobraževalnimi programi in prostori ter se preskusili v štirih praktičnih delavnicah (seznami učencev po delavnicah so objavljeni v kotičku Zdrave šole).

Zbor bo ob 8.20 pred šolo, dežurni učenci dvignejo malico, jo razdelijo učencem in vzamejo s seboj. Avtobus bo odpeljal ob 8.40 s postaje nasproti Motoroila. V šolo se vrnemo predvidoma do 12.55.

Cena karte za avtobusni prevoz do Kmetijske šole in nazaj je 1,20 eur, prispevek za delavnice je 2,00 eur, oboje pa bodo plačali po položnici.

Vstop ali izstop pred dogovorjeno postajo je mogoč samo s pisnim dovoljenjem staršev.

Kosilo in šolski avtobus bo na voljo kot običajno. Kosilo lahko odjavite kot običajno pred odhodom iz šole.