V torek, 5. 11. 2013, smo na naši šoli uradno vstopili v projekt Comenius. Moči smo združili z učenci in učitelji iz osnovnih šol iz Latvije, Norveške in Poljske. Našemu projektu je naslov Priprava na Evropo, priprava na življenje. Cilj tega projekta je postati bolj samostojen, samozavesten, ustvarjalen in aktiven pri svojem učenju in iskanju svoje poklicne poti. Nova znanja bodo učenci  pridobili v stiku z učenci iz gostujočih evropskih držav, zato bo njihova učna izkušnja bolj intenzivna in bogatejša. S skupnimi močmi bomo izboljšali motivacijo za sprejemanje novih znanj in mladim pomagali pri uspešnem zaključku šolanja.

Danes smo naše goste pozdravili s prireditvijo v šolski telovadnici, na rotovžu jih je sprejela podžupanja Mojca Špec Potočar, po kosilu pa smo jim razkazali še znamenitosti našega mesta.

Več slik si oglejte na tej povezavi.

Novinarski krožek OŠ Center

Related Images:

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)