Naša šola je uspešno kandidirala na razpisu in tako smo bili izbrani za udeleženca mednarodnega projekta Erasmus+, v katerem bodo sodelovale šole iz šestih držav – Romunija (vodja), Poljska, Italija, Latvija, Turčija in Slovenija. Projekt bo potekal 24 mesecev (od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2018) pod skupnim naslovom Multikulturno občutljiva generacija (Multi-culturally sensitive generation). Predvidene so različne dejavnosti na temo stereotipov – verski, vedenjski, narodnostni, okoljski…, tema naše šole pa so stereotipi o tujcih. Prva predvidena aktivnost bo srečanje učiteljev v Italiji novembra 2016, predvidoma pa bomo udeležence projekta gostili pri nas oktobra 2017.

Najprej pa vabljeni k izdelavi predloga logotipa projekta.

Vodja: Mojca Saje

 

Related Images:

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)