V četrtek, 1. decembra 2016, smo učenci 4. a razreda povabili starše, da se nam pridružijo na ustvarjalnem popoldnevu. Druženje je potekalo v treh različnih delavnicah, in sicer pri krašenju razreda, okraševanju škatel in peki piškotov. Povsod je bilo čutiti pravo delovno vnemo. Ob koncu smo se v okrašenem razredu posladkali z okusnimi piškoti in za spomin odnesli domov vsak svojo škatlo polno sladkih dobrot.

Uživali smo vsi, otroci in učiteljica. Verjamemo pa, da so se z nami lepo imeli tudi naši starši in mentorici delavnic. Še enkrat se zahvaljujemo učiteljici Nataši Dežan Avsec in Mašini mamici, Simoni Kralj, ki sta nam pomagali pri izvedbi delavnic.

Popoldan je bil poln presenečenj, poslovili pa smo se ob petju in smehu.

Vsi si želimo, da bi take delavnice ponovili še kdaj.

Fotografije si lahko ogledate tukaj.

 

Vsem skupaj želimo mirne božične in novoletne praznike in srečno v letu 2017.

Učenci z učiteljico Manco

Related Images:

(Skupno 228 obiskov, današnjih obiskov 1)