7. aprila obeležujemo svetovni dan zdravja. Prav je, da se vsak dan, ne le ta dan, opomnimo, kako pomembno je, da vsak dan živimo tako, da bomo čim dlje zdravi. To pomeni, da se redno in temeljito umivamo, jemo raznoliko in zdravo hrano, pijemo vodo, dovolj časa spimo in počivamo, se čim več gibamo, si vzamemo čas zase in za svoje prijatelje…

Člani krožka zdrava šola vas vabimo, da svoje razmišljanja, ideje o skrbi za zdravje predstavite na natečaju MOJE ZDRAVJE JE MOJA SKRB. Sodelujete lahko tako, da sestavite pesem, oblikujete strip ali plakat, naredite reklamni letak, posnamete video … Naredite nekaj, s čimer boste pokazali, kako vi skrbite za svoje zdravje ali spodbudite ostale učence k temu.

Delate lahko vsak sam, v paru ali v večjih skupinah. Vaše izdelke pričakujemo do petka, 5. maja 2017. Oddajte jih v 4. c učiteljici Mateji Jaklitsch (učilnica št. 9).

Avtorji najboljših izdelkov bodo nagrajeni.

Lepo vabljeni, da sodelujete na natečaju, da tudi s tem pokažete, da je vaše zdravje res vaša skrb.

Related Images:

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)