Dragi učenci,

v veselje nam je bilo pregledovati izdelke, ki ste jih naredili za naš šolski natečaj Moje zdravje je moja skrb. Dokazali ste, da veste, kako poskrbeti zase, da boste zdravi, to nam je še posebej všeč. Avtorjem izdelkov se zahvaljujemo za sodelovanje.

Na natečaju je sodelovalo 16 učencev od 1. do 6. Izdelali ste 9 plakatov, sestavili 1 pesem in posneli 1 video. Od 7. do 9. razreda smo dobili le literarne izdelke učencev 7. b. Verjamemo, da kljub nizkemu odzivu najstarejših učencev, vsi vsakodnevno skrbite za svoje zdravje.

Izmed narejenih izdelkov smo izbrali najboljše. Med izdelki, ki ste jih naredili učenci od 1. do 3. razreda, je zmagal plakat Nike Novak iz 3. a. Med izdelki, ki ste jih naredili učenci od 4. do 6. razreda, je zmagal plakat Taje Skubic iz 4. c. Posebne pohvale si zasluži tudi video posnetek, ki so ga pripravili Otis Heric Zagrljača, Izak Fabjan in Maj Mihalič iz 5. a. Nagrajencem čestitamo.

  

Sodelujoče čaka v zadnjih dneh šolskega leta čaka prijetno športno druženje, o čemer boste še obveščeni.

Pazite nase in na svoje zdravje tudi v teh dneh.

Člani krožka zdrava šola z učiteljico Matejo Jaklitsch

Foto album

Related Images:

(Skupno 203 obiskov, današnjih obiskov 1)