Spoštovani starši in učenci

Sporočamo vam veselo novico, da je Vlada  v četrtek, 4. 2. 2021, sprejela spremembo Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja in sprejela, da se od torka, 9. 2. 2021 v vseh osnovnih šolah v  Sloveniji vzgojno-izobraževalno delo za učenke/učence od 1. do vključno 3. razreda izvaja v prostorih šole.

Podrobna navodila ob ponovnem vračanju učencev v šolo bodo podali razredniki.

Delo v prostorih šole bo teklo le, če bo vsak od nas po svojih najboljših močeh prispeval k temu, da ostanemo zdravi. Zato vas pediatri in šolski zdravniki in seveda tudi mi prosimo, da z upoštevanjem priporočil NIJZ pomagate preprečiti širjenje novega koronavirusa.

Prilagamo dopis Združenja za pediatrijo.

Dopis za starše

Dopis za učence

Ostanimo zdravi.

Marta Pavlin        –       ravnateljica

Related Images:

(Skupno 264 obiskov, današnjih obiskov 1)