V ponedeljek, 16. 10. 2023, obeležujemo svetovni dan hrane. Vsa leta do sedaj, smo ga na naši šoli obeležili tako, da smo se zgodaj zjutraj posladkali z zdravim zajtrkom. Saj se zavedamo, kako pomemben je zajtrk za zdrav razvoj našega organizma. Letos bomo zopet zajtrkovali. Učencem kakor tudi zaposlenim bomo ponudili mlečne namaze, različen polnovreden kruh, sadje, kosmiči, mlečno proseno kašo ter čaj in mleko.

Zdrav zajtrk bomo izvedli na osnovni šoli Center in na podružnični šoli Mali Slatnik v ponedeljek, 16. 10. 2023 med 7.00 in 8.00 uro v šolski jedilnici.

Razpored zajtrka na OŠ Center:

  • ob 7.00 pridejo na zajtrk učenci jutranjega varstva in učenci 1. razreda,
  • ob 7.15 zajtrkujejo učenci od 2. do 5. razreda,
  • po 7.30 uri pridejo na zajtrk vsi ostali učenci.

Dober tek!

Organizatorica šolske prehrane, Erika Medvešek

Related Images:

(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov 1)