V okviru obstoječe EES pogodbe sklenjene z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport, je sedaj omogočena brezplačna nadgradnja Windows operacijskega sistema tudi vsem učencem in dijakom. Vsak učenec  je upravičen do 1 licence Windows 10 Education Upgrade, za uporabo na svojih domačih napravah.

Hitro in enostavno do brezplačne licence
Storitev je brezplačna in enostavna za uporabo. Prvi korak je registracija v portal https://os-center.onthehub.com/ s šolskim mailom (ime.priimek@students.os-center.si). Pogoj za registracijo je uporaba šolskega maila v office 365.

Po uspešni verifikaciji (klik na povezavo v potrditvenem mailu) se vam vzpostavi avtomatizirana spletna trgovina preko katere učenci dostopajo za pridobitev aktivacijskega ključa in možnosti prenosa Windows 10 Education Upgrade.

POZOR: Licenca Windows 10 Education Upgrade je nadgradna licenca, pogoj za namestitev je predhodno nameščena ena od verzij operacijskega sistema Windows.

Related Images:

(Skupno 666 obiskov, današnjih obiskov 1)