V četrtek, 23. 11. 2017, je 23 učencev OŠ Center zastopalo našo šolo na polfinalnem tekmovanju iz akrobatike, ki je potekalo v Izoli. Tekmovalo  je 365 tekmovalcev. Brata Ilovar sta stala na stopničkah. Luka je zmagal v kategoriji mlajših dečkov, Ivan je bil drugi med najmlajšimi dečki. Matic Kotnik v isti kategoriji pa šesti. Ekipno (Luka Ilovar, Teo Tomažič, Jurij Dovič, Matej Turk in Jaša Pelko) so bili tretji in se tako uvrstili na državno prvenstvo. Dekleta so imele večjo konkurenco, vendar so uspešno zastopale šolo. Ekipa mlajših deklic (Gaja Klobučar, Olina Radež, Jana Žibert, Mimi Ilovar, Tina Ovniček in Manca Vidic posameznica) je zasedla osmo mesto. Gaja Klobučar je bila v kategoriji mlajših deklic posamično deveta. Prva ekipa najmlajših deklic je zasedla 5. mesto (Ema Emeršič, Živa Emeršič, Nika Belavič, Laura Juršič, Pika Ban). V drugi ekipi najmlajših deklic so se borile, Taja Blejec, Vita Dolinar, Klara Lana Barbarič, Lina Kamenšek in Aldijana Begić. Med čakanjem na razglasitev rezultatov smo se odpravili do morja ter plesali salso.

Slike si oglejte v fotogaleriji.

Vesna Dolinar, prof. ŠVZ

Related Images:

(Skupno 975 obiskov, današnjih obiskov 1)