V sredo, 13. decembra 2017, je bil v gostišču Loka novoletni živžav Društva za razvijanje prostovoljnih dejavnosti NM. Z naše šole smo nastopali Gentiana, Eriona, Ilhana, Jusmira, Shkelqim in Rinesa, ki je celoten nastop tudi vodila. V slovenskem jeziku smo odigrali pravljico Mojca Pokrajculja, plesali smo  zumbo in hip hop, na sporedu pa je bila tudi modna revija. Med gledalci smo opazili svetovalne delavke in učiteljice. Starši so bili na našem nastopu ob albanskem državnem prazniku.

Pri različnih dejavnostih društva se veliko naučimo, mentorji nam pomagajo pri učenju slovenščine in pri vključevanju v življenje novega mesta. Lepo nam je bilo nastopati. Veseli smo bili obiska in glasnega aplavza.

 

Eriona Zogaj, 6. c,  Jusmira Žerić, 6. c,  Gentiana Zogaj, 8. b,  in Doresa Saramati, 5. c

Related Images:

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)