Z dosežki učencev na NPZ boste učenci in starši seznanjeni na spletni strani http://npz.ric.si.

Učenci 9. razreda bodo lahko do dosežkov dostopali od 31. maja (ob 8.00) do 2. junija 2022 (do 20.00).

Učenci 6. razreda pa od 7. do 9. junija 2022 ob istih urah.

Do ovrednotenih preizkusov znanja in informacij o dosežkih (v obliki zapisa pdf) boste učenci in starši dostopali z EMŠO in dodeljeno šifro, ki so jo učenci prejeli pri opravljanju prvega predmeta na NPZ v tem šolskem letu.

V šoli bomo učencem omogočili vpogled v teste v času pouka. Pri pregledu preizkusov bodo prisotni učeči učitelji in učencem pomagali. Učenci morajo imeti na predvidene termine v šoli dodeljeno šifro in EMŠO.

Starši, ki nimate možnosti dostopati do spletne strani http://npz.ric.si, se lahko obrnete na šolskega računalničarja gospoda Srečka Skubeta, ki vam bo omogočil vpogled v šolski računalniški učilnici.

 

Nina Kovač, šolska svetovalna delavka

 

Related Images:

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)