Župan in ravnateljicaOsnovna šola Center si je letos že drugo leto prislužila naziv najuspešnejše šole v znanju in na športnem področju v Mestni občini Novo mesto. Naši učenci so se na tekmovanjih iz znanja izkazali, saj so osvojili številna športna odličja, 522 bronastih in bisernih priznanj, 67 srebrnih in kar 39 zlatih priznanj. Najuspešnejše učence in ravnateljico je 15. junija sprejel župan MONM Gregor Macedoni, jim podelil županove petice in jih spodbudil, da še naprej z disciplino, vztrajnostjo in delom stremijo k visokim ciljem. Najboljši učenec na področju tekmovanj v znanju je letos Filip Judež, najboljša športnika šole pa Ema Tomažič in Domen Vovko. Odličnim učencem, njihovim staršem in učiteljem želimo tako uspešno delo tudi v prihodnje.

Fotografije: Robert Kokol, Foto Asja

 

Related Images:

(Skupno 499 obiskov, današnjih obiskov 1)