Spoštovani,

na Osnovni šoli Center že korakamo v praznični december, zato vas vljudno vabimo na tradicionalni božično-novoletni sejem, na katerem bomo razstavili in ponudili izdelke učencev razredne in predmetne stopnje, ki so jih izdelali pod mentorstvom strokovnih delavcev. Božično-novoletni sejem bo v četrtek, 30. 11. 2023, od 14.00 do 17.00 v telovadnici Osnovne šole Center. Vzdušje bo popestril pevski zbor OŠ Center, manjkala pa ne bosta niti »sladki in zdravi kotiček«.

Zbrane prostovoljne prispevke za šolski sklad bomo namenili našim učencem, katerih družine so se znašle v finančni stiski.

Veselimo se srečanja z vami!

Učenci in zaposleni Osnovne šole Center

plakat bazar

P. S. Tukaj si lahko ogledate fotografije delavnic na tehniškem dnevu, kjer smo izdelovali novoletne izdelke za bazar.

Related Images:

(Skupno 236 obiskov, današnjih obiskov 1)